Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Θ. Ομάδα Α. Ν. Η. M. Υ. Κ. Π. Β.
1 Ανόρθωση Αμμοχώστου 8 8 0 0 16 8 0 16
2 Άτλαντας 8 8 0 0 16 8 0 16
3 ΑΣΥΛ 8 7 1 0 33 8 0 15
4 Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 8 6 2 0 14 10 0 14
5 Απόλλων Λεμεσού 8 5 3 0 13 10 0 13
6 Heritage Sports Club 8 5 3 0 13 11 0 13
7 Aναγέννηση Γερμασόγειας 8 4 4 0 12 12 0 12
8 ΑΠΟΠ Πάφου 7 4 3 0 11 10 0 11
9 Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 9 2 7 0 11 16 0 11
10 Phoenix MJ Basket Plus 8 3 5 0 11 12 0 11
11 ΑΕΛ Λεμεσού 7 3 4 0 10 11 0 10
12 ΑΣΥΛ Β 9 1 8 0 10 17 0 10
13 Αχιλλέας 6 2 3 1 7 28 0 7
14 PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ 6 0 6 0 6 12 0 6
15 ΑΕΛ Λεμεσού Β 7 0 7 0 6 14 1 6
16 Άτλαντας Πάφου Β' 1 0 1 0 0 2 1 0
Αστέρας Μέσα Γειτονιάς VS Phoenix MJ Basket Plus 12/4/2020 00:00 Περισσότερα
Αχιλλέας VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 12/4/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS Άτλαντας 12/4/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ 12/4/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS ΑΕΛ Λεμεσού Β 12/4/2020 00:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS Απόλλων Λεμεσού 12/4/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΣΥΛ Β VS Heritage Sports Club 12/4/2020 00:00 Περισσότερα
Άτλαντας Πάφου Β' VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 12/4/2020 00:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS ΑΣΥΛ 5/4/2020 00:00 Περισσότερα
Phoenix MJ Basket Plus VS Αχιλλέας 5/4/2020 00:00 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 5/4/2020 00:00 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS Άτλαντας Πάφου Β' 5/4/2020 00:00 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS ΑΣΥΛ Β 5/4/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού Β VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 5/4/2020 00:00 Περισσότερα
PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ VS ΑΠΟΠ Πάφου 5/4/2020 00:00 Περισσότερα
Άτλαντας VS ΑΕΛ Λεμεσού 5/4/2020 00:00 Περισσότερα
Αχιλλέας VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 22/3/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS Phoenix MJ Basket Plus 22/3/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 22/3/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS Άτλαντας 22/3/2020 00:00 Περισσότερα
PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ VS ΑΕΛ Λεμεσού Β 22/3/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΣΥΛ Β VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 22/3/2020 00:00 Περισσότερα
Άτλαντας Πάφου Β' VS Απόλλων Λεμεσού 22/3/2020 00:00 Περισσότερα
Αστέρας Μέσα Γειτονιάς VS Heritage Sports Club 22/3/2020 00:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS ΑΠΟΠ Πάφου 15/3/2020 00:00 Περισσότερα
Phoenix MJ Basket Plus VS ΑΕΛ Λεμεσού 15/3/2020 00:00 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS ΑΣΥΛ 15/3/2020 00:00 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS Αχιλλέας 15/3/2020 00:00 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 15/3/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού Β VS ΑΣΥΛ Β 15/3/2020 00:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS Άτλαντας Πάφου Β' 15/3/2020 00:00 Περισσότερα
Άτλαντας VS PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ 15/3/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS Heritage Sports Club 8/3/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 8/3/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS Phoenix MJ Basket Plus 8/3/2020 00:00 Περισσότερα
PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 8/3/2020 00:00 Περισσότερα
Άτλαντας VS ΑΕΛ Λεμεσού Β 8/3/2020 00:00 Περισσότερα
Άτλαντας Πάφου Β' VS ΑΣΥΛ Β 8/3/2020 00:00 Περισσότερα
Αστέρας Μέσα Γειτονιάς VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 8/3/2020 00:00 Περισσότερα
Αχιλλέας VS Απόλλων Λεμεσού 8/3/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΣΥΛ Β VS Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 16/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS Άτλαντας 23/2/2020 0 - 0 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού Β VS Άτλαντας Πάφου Β' 23/2/2020 00:00 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS ΑΠΟΠ Πάφου 23/2/2020 10:00 Περισσότερα
Phoenix MJ Basket Plus VS PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ 23/2/2020 12:00 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS ΑΕΛ Λεμεσού 23/2/2020 12:00 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS ΑΣΥΛ 23/2/2020 12:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS Αχιλλέας 23/2/2020 14:00 Περισσότερα
Αχιλλέας VS ΑΣΥΛ Β 2/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
Αστέρας Μέσα Γειτονιάς VS Άτλαντας Πάφου Β' 16/2/2020 00:00 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS Απόλλων Λεμεσού 16/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS Heritage Sports Club 16/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS ΑΕΛ Λεμεσού Β 16/2/2020 2 - 1 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 16/2/2020 2 - 1 Περισσότερα
Άτλαντας VS Phoenix MJ Basket Plus 16/2/2020 2 - 1 Περισσότερα
PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 16/2/2020 12:30 Περισσότερα
Άτλαντας Πάφου Β' VS Αχιλλέας 9/2/2020 00:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS ΑΕΛ Λεμεσού 9/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS Άτλαντας 9/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ 9/2/2020 2 - 1 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού Β VS Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 9/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
Phoenix MJ Basket Plus VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 9/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
ΑΣΥΛ Β VS ΑΣΥΛ 9/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS ΑΠΟΠ Πάφου 9/2/2020 1 - 2 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 23/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS Άτλαντας Πάφου Β' 26/1/2020 00:00 Περισσότερα
Άτλαντας VS Heritage Sports Club 26/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 26/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS ΑΣΥΛ Β 26/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
Phoenix MJ Basket Plus VS ΑΕΛ Λεμεσού Β 26/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ VS Απόλλων Λεμεσού 26/1/2020 1 - 2 Περισσότερα
Αχιλλέας VS Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 29/3/2020 00:00 Περισσότερα
Άτλαντας Πάφου Β' VS ΑΕΛ Λεμεσού 19/1/2020 00:00 Περισσότερα
Αστέρας Μέσα Γειτονιάς VS ΑΣΥΛ 19/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS Phoenix MJ Basket Plus 19/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS Άτλαντας 19/1/2020 1 - 2 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού Β VS Αχιλλέας 19/1/2020 1 - 2 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ 19/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 19/1/2020 1 - 2 Περισσότερα
ΑΣΥΛ Β VS ΑΠΟΠ Πάφου 19/1/2020 1 - 2 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS Άτλαντας Πάφου Β' 12/1/2020 00:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS Απόλλων Λεμεσού 12/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
Phoenix MJ Basket Plus VS Heritage Sports Club 12/1/2020 1 - 2 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS ΑΕΛ Λεμεσού Β 12/1/2020 2 - 1 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 12/1/2020 1 - 2 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS Αχιλλέας 12/1/2020 20 - 0 Περισσότερα
PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ VS ΑΣΥΛ Β 12/1/2020 16:30 Περισσότερα
Άτλαντας VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 2/2/2020 2 - 1 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 15/12/2019 2 - 1 Περισσότερα
Άτλαντας Πάφου Β' VS PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ 22/12/2019 0 - 0 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS Phoenix MJ Basket Plus 22/12/2019 0 - 0 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 22/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
Αχιλλέας VS ΑΕΛ Λεμεσού 22/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού Β VS ΑΣΥΛ 22/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
ΑΣΥΛ Β VS Άτλαντας 22/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
Αστέρας Μέσα Γειτονιάς VS ΑΠΟΠ Πάφου 2/2/2020 2 - 1 Περισσότερα
Άτλαντας VS Άτλαντας Πάφου Β' Περισσότερα
Heritage Sports Club VS ΑΕΛ Λεμεσού Β 8/12/2019 00:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS ΑΣΥΛ Β 8/12/2019 2 - 1 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS Απόλλων Λεμεσού 8/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ VS Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 8/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS ΑΣΥΛ 8/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
Phoenix MJ Basket Plus VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 8/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS Αχιλλέας 8/12/2019 0 - 0 Περισσότερα
Άτλαντας Πάφου Β' VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 1/12/2019 00:00 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού Β VS ΑΕΛ Λεμεσού 1/12/2019 0 - 0 Περισσότερα
Αστέρας Μέσα Γειτονιάς VS Άτλαντας 1/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS ΑΠΟΠ Πάφου 1/12/2019 2 - 1 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 1/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
Αχιλλέας VS PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ 1/12/2019 2 - 1 Περισσότερα
ΑΣΥΛ Β VS Phoenix MJ Basket Plus 1/12/2019 1 - 2 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS Heritage Sports Club 5/12/2019 2 - 1 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS ΑΣΥΛ Β 24/11/2019 2 - 1 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 24/11/2019 2 - 1 Περισσότερα
Phoenix MJ Basket Plus VS Άτλαντας Πάφου Β' 24/11/2019 2 - 0 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS ΑΕΛ Λεμεσού Β 24/11/2019 2 - 0 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS ΑΕΛ Λεμεσού 24/11/2019 2 - 1 Περισσότερα
Άτλαντας VS Αχιλλέας 24/11/2019 2 - 1 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 24/11/2019 2 - 1 Περισσότερα
PAGECORP GROUP ΕΝΑΑΘ VS ΑΣΥΛ 24/11/2019 1 - 2 Περισσότερα

ΟΠΑΠ Basket League

aek
ael
apoel
apollon
apop
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia

ΟΠΑΠ Γυναικών Α' Κατηγορίας

ael
anagennisi-germasogias
anorthosi
etha
enad
keravnos
phoenix
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 18 16 2 34
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 18 16 2 34
3 Απόλλων 19 13 6 32
4 Ε.Ν. Παραλιμνίου 19 9 10 28
5 ΑΠΟΕΛ 19 9 10 28
6 Ομόνοια 19 7 12 26
7 ΕΘΑ 18 7 11 25
8 ΕΚΑ ΑΕΛ 19 5 14 24
9 ΑΠΟΠ Πάφου 19 2 17 21

22η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 ΕΚΑ ΑΕΛ VS ΕΘΑ 28/2/2020 19:00
2 ΑΠΟΠ Πάφου VS ΑΠΟΕΛ 28/2/2020 19:00
3 Πετρολίνα ΑΕΚ VS Απόλλων 29/2/2020 16:00
4 Κεραυνός VS Ε.Ν. Παραλιμνίου 29/2/2020 16:00

Instagram