Ορισμοί (30 αγώνες)

Δελτίο Κωλύματος

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ16 - Β' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ16 - Β' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ

Αγωνιστική: 2η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2019

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Πολυπροπονητήριο "Ευάγγελος Φλωράκης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ηλία Ηλίας

Διαιτητής Β': Στέφανος Στεφάνου

Κριτές

Σημειωτής: Πελαβά Νίκος

Χρονομέτρης: Αθανασίου Στέλιος

Χειριστής 24': Αργυρού Χρίστος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Αγωνιστική: 2η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2019

Ώρα Έναρξης: 15:00

Αίθουσα: Γυμνάσιο Παλουριώτισσας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Λελλούδας Δημήτρης

Κριτές

Σημειωτής: Καραμπάλης Κωνσταντίνος

Χρονομέτρης: Αγαγιώτης Γιώργος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Β1 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Β1 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2019

Ώρα Έναρξης: 16:00

Αίθουσα: Λύκειο Κύκκου Πάφου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κωνσταντινίδης Σάκης

Διαιτητής Β': Κοσμίδης Σαμψών

Κριτές

Σημειωτής: Κυθραιώτης Κωνσταντίνος

Χρονομέτρης: Κκέλη Μαρία

Χειριστής 24': Χαρπίδης Πέτρος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Β1 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Β1 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2019

Ώρα Έναρξης: 18:00

Αίθουσα: Γυμνάσιο Παλουριώτισσας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Χρίστου Κυριάκος

Διαιτητής Β': Κυπριανού Μάριος

Κριτές

Σημειωτής: Κοσμά Κλαίρη

Χρονομέτρης: Σάββα Γεωργία

Χειριστής 24': Πατσαλίδης Γιώργος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 12η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2019

Ώρα Έναρξης: 18:00

Αίθουσα: Κλειστή Αίθουσα "Άκης Κλεάνθους"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Αττυπάς Γιάννης

Διαιτητής Β': Γεωργίου Γιώργος

Κριτές

Σημειωτής: Κελογρηγόρης Μιχάλης

Χρονομέτρης: Χαρπίδης Πέτρος

Χειριστής 24': Δρυμιώτης Κωνσταντίνος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Β1 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Β1 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 16/12/2019

Ώρα Έναρξης: 18:00

Αίθουσα: Λύκειο Αγίας Φύλας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στυλιανού Στέφανος

Διαιτητής Β': Λιότσιος Άγγελος

Κριτές

Σημειωτής: Μικελή Χριστιάνα

Χρονομέτρης: Σχίζα Νίκη

Χειριστής 24': Λούη Γεωργία


ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Διοργάνωση: ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Αγωνιστική: 11η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/12/2019

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: ΑΠΟΛΛΩΝ Αρένα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στυλιανού Στέφανος

Διαιτητής Β': Ιγνατίου Μαρία

Διαιτητής Γ': Ηλία Ηλίας

Κριτές

Σημειωτής: Κωνσταντινίδου Λένια

Χρονομέτρης: Σταύρου Κώστας

Χειριστής 24': Γαβριήλ Διάνα

Στατιστικολόγοι

Στατιστικολόγος Α': Αυγουστίνου Παναγιώτης

Στατιστικολόγος Β': Παλάλας Φοίβος

Στατιστικολόγος Γ': Σιδόπουλος Κωνσταντίνος

Κομισάριος: Χριστοφίδης Πέτρος


ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Διοργάνωση: ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Αγωνιστική: 11η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/12/2019

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: Λευκόθεο

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κωνσταντινίδης Σάκης

Διαιτητής Β': Πλακωτας Γιάννης

Διαιτητής Γ': Λελλούδας Δημήτρης

Κριτές

Σημειωτής: Φιλίππου Χάρης

Χρονομέτρης: Λόρτου Βίκη

Χειριστής 24': Κωνσταντίνου Ευγενία

Στατιστικολόγοι

Στατιστικολόγος Α': Πραξιτέλους Πραξιτέλης

Στατιστικολόγος Β': Αργυρού Αργύρης

Στατιστικολόγος Γ': Θεολόγου Σοφία

Κομισάριος: Σάντος Χαράλαμπος


ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Διοργάνωση: ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Αγωνιστική: 11η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 18/12/2019

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Νίκος Σολομωνίδης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Χρίστου Κυριάκος

Διαιτητής Β': Αθανασίου Μάριος

Διαιτητής Γ': Αντωνιάδης Δημήτρης

Κριτές

Σημειωτής: Αντωνιάδης Ορέστης

Χρονομέτρης: Σταυρινίδης Πάμπος

Χειριστής 24': Ονουφρίου Γεωργία

Στατιστικολόγοι

Στατιστικολόγος Α': Παλάλας Φοίβος

Στατιστικολόγος Β': Παλάλα Σοφία

Στατιστικολόγος Γ': Κεφάλα Πιττάκα Κατρίνα

Κομισάριος: Σάββα Κώστας


ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Διοργάνωση: ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Αγωνιστική: 11η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 18/12/2019

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Κώστας Παπαέλληνας"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στυλιανού Στέφανος

Διαιτητής Β': Ζάνεβ Βλαδίμηρος

Διαιτητής Γ': Λιότσιος Άγγελος

Κριτές

Σημειωτής: Αθανασίου Στέλιος

Χρονομέτρης: Κοφίνη Δήμητρα

Χειριστής 24': Σφήκα Ερασμία

Στατιστικολόγοι

Στατιστικολόγος Α': Νικολάου Γεωργία

Στατιστικολόγος Β': Ενωτιάδου Γεωργία

Στατιστικολόγος Γ': Ρουσσάκη Χαρά

Κομισάριος: Πιττάλης Ρένος


ΟΠΑΠ Basket League

aek
ael
apoel
apollon
apop
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia

ΟΠΑΠ Γυναικών Α' Κατηγορίας

ael
anagennisi-germasogias
anorthosi
etha
enad
keravnos
phoenix
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 9 9 0 18
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 8 7 1 15
3 Απόλλων 9 6 3 15
4 Ε.Ν. Παραλιμνίου 9 4 5 13
5 ΕΘΑ 9 4 5 13
6 ΑΠΟΕΛ 9 4 5 13
7 Ομόνοια 9 3 6 12
8 ΕΚΑ ΑΕΛ 9 2 7 11
9 ΑΠΟΠ Πάφου 9 1 8 10

11η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 ΑΠΟΕΛ VS ΑΠΟΠ Πάφου 17/12/2019 19:00
2 Απόλλων VS Ομόνοια 17/12/2019 19:00
3 Κεραυνός VS ΕΘΑ 18/12/2019 19:00
4 ΕΚΑ ΑΕΛ VS Πετρολίνα ΑΕΚ 18/12/2019 19:00

Instagram