Ορισμοί (12 αγώνες)

Δελτίο Κωλύματος

Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Διοργάνωση: Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Αγωνιστική: Β' Φάση

Ημερομηνία: 22/1/2020

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: Λύκειο Κύκκου Πάφου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Λιότσιος Άγγελος

Διαιτητής Β': Κοσμίδης Σαμψών

Διαιτητής Γ': Αττυπάς Γιάννης

Κριτές

Σημειωτής: Δρυμιώτης Κωνσταντίνος

Χρονομέτρης: Κελογρηγόρης Μιχάλης

Χειριστής 24': Κυθραιώτης Κωνσταντίνος


Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Διοργάνωση: Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Αγωνιστική: Β' Φάση

Ημερομηνία: 22/1/2020

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: Γυμνάσιο Αραδίππου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ιγνατίου Μαρία

Διαιτητής Β': Φιλίππου Στέλιος

Διαιτητής Γ': Αναστόπουλος Γιάννης

Κριτές

Σημειωτής: Μιλάνου Χριστιάνα

Χρονομέτρης: Λουκά Αντρη

Χειριστής 24': Παναγιώτου Κώστας


Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Διοργάνωση: Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Αγωνιστική: Β' Φάση

Ημερομηνία: 22/1/2020

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: Γυμνάσιο Ζακακίου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Πλακωτας Γιάννης

Διαιτητής Β': Κυπριανού Μιχάλης

Διαιτητής Γ': Στέφανος Στεφάνου

Κριτές

Σημειωτής: Σχίζα Νίκη

Χρονομέτρης: Σταύρου Κώστας

Χειριστής 24': Ονουφρίου Γεωργία


Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Διοργάνωση: Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Αγωνιστική: Β' Φάση

Ημερομηνία: 22/1/2020

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: Α΄Αστική Αγίου Δομετίου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Λελλούδας Δημήτρης

Διαιτητής Β': Κουρρής Όμηρος

Κριτές

Σημειωτής: Αντωνιάδου Ελενα

Χρονομέτρης: Φιλίππου Χρίστος

Χειριστής 24': Βιολάρης Άντης


Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Διοργάνωση: Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Αγωνιστική: Β' Φάση

Ημερομηνία: 22/1/2020

Ώρα Έναρξης: 19:15

Αίθουσα: Αίθουσα "Κώστας Παπαέλληνας"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Χρίστου Κυριάκος

Διαιτητής Β': Κυπριανού Μάριος

Διαιτητής Γ': ΧΠαύλου Παναγιώτης

Κριτές

Σημειωτής: Κοσμά Κλαίρη

Χρονομέτρης: Σφήκα Ερασμία

Χειριστής 24': Κωνσταντίνου Πόλυς


Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Διοργάνωση: Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Αγωνιστική: Β' Φάση

Ημερομηνία: 22/1/2020

Ώρα Έναρξης: 19:30

Αίθουσα: Λύκειο Λινόπετρας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Αντωνιάδης Δημήτρης

Διαιτητής Β': Νικολιάς Κωνσταντίνος

Διαιτητής Γ': Μπομπότης Στέφανος

Κριτές

Σημειωτής: Αντωνιάδης Ορέστης

Χρονομέτρης: Σταυρινίδης Πάμπος

Χειριστής 24': Χριστοφή Μαρία


Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Διοργάνωση: Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Κύπελλο ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18

Αγωνιστική: Β' Φάση

Ημερομηνία: 22/1/2020

Ώρα Έναρξης: 19:30

Αίθουσα: Λύκειο Αποστόλου Μάρκου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κυπριανού Κωνσταντίνος

Διαιτητής Β': Ηλία Ηλίας

Διαιτητής Γ': Στεφάνου Χριστόφορος

Κριτές

Σημειωτής: Κωνσταντίνου Ευγενία

Χρονομέτρης: Κοφίνη Δήμητρα

Χειριστής 24': Πέτρου Νικόλας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Αγωνιστική: 7η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/1/2020

Ώρα Έναρξης: 17:00

Αίθουσα: Κλειστή Αίθουσα "Άκης Κλεάνθους"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κοσμίδης Σαμψών

Κριτές

Σημειωτής: Κκέλη Μαρία

Χρονομέτρης: Χαρπίδης Πέτρος


ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Διοργάνωση: ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Αγωνιστική: 16η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 24/1/2020

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Κώστας Παπαέλληνας"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κουνελλές Ηλίας

Διαιτητής Β': Χρίστου Κυριάκος

Διαιτητής Γ': Αθανασίου Μάριος

Κριτές

Σημειωτής: Σφήκα Ερασμία

Χρονομέτρης: Κοφίνη Δήμητρα

Χειριστής 24': Κοσμά Κλαίρη

Στατιστικολόγοι

Στατιστικολόγος Α': Μαννούρης Νίκος

Στατιστικολόγος Β': Αργυρού Αργύρης

Στατιστικολόγος Γ': Ρουσσάκη Χαρά

Κομισάριος: Χριστοφίδης Πέτρος


ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Διοργάνωση: ΟΠΑΠ Basket League - Α' Φάση

Αγωνιστική: 16η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 25/1/2020

Ώρα Έναρξης: 16:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Νίκος Σολομωνίδης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ιγνατίου Μαρία

Διαιτητής Β': Κωνσταντινίδης Σάκης

Διαιτητής Γ': Κοσμίδης Σαμψών

Κριτές

Σημειωτής: Αντωνιάδης Ορέστης

Χρονομέτρης: Κουφούδης Σεραφείμ

Χειριστής 24': Γαβριήλ Διάνα

Στατιστικολόγοι

Στατιστικολόγος Α': Αυγουστίνου Παναγιώτης

Στατιστικολόγος Β': Παλάλας Φοίβος

Στατιστικολόγος Γ': Σιδόπουλος Κωνσταντίνος

Κομισάριος: Στυλιανούδης Φίλιππος


ΟΠΑΠ Basket League

aek
ael
apoel
apollon
apop
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia

ΟΠΑΠ Γυναικών Α' Κατηγορίας

ael
anagennisi-germasogias
anorthosi
etha
enad
keravnos
phoenix
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 13 13 0 26
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 13 11 2 24
3 Απόλλων 14 10 4 24
4 ΑΠΟΕΛ 14 7 7 21
5 Ε.Ν. Παραλιμνίου 13 7 6 20
6 ΕΘΑ 14 5 9 19
7 Ομόνοια 13 4 9 17
8 ΕΚΑ ΑΕΛ 13 2 11 15
9 ΑΠΟΠ Πάφου 13 1 12 14

16η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Κεραυνός VS Απόλλων TV 24/1/2020 19:00
2 ΕΚΑ ΑΕΛ VS Ε.Ν. Παραλιμνίου 25/1/2020 16:00
3 Πετρολίνα ΑΕΚ VS Ομόνοια 26/1/2020 16:00
4 ΕΘΑ VS ΑΠΟΠ Πάφου 26/1/2020 16:00

Instagram