Ορισμοί (74 αγώνες)

Δελτίο Κωλύματος

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 9:00

Αίθουσα: Λύκειο Λατσιών - Αίθουσα "Σωτήρης Μέσσιος"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Βρυωνίδης Κυριάκος

Κριτές

Σημειωτής: Κομνηνός Αλέξης

Χρονομέτρης: Κωνσταντίνου Πόλυς

Χειριστής 24': Αργυρού Χρίστος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Κλειστή Αίθουσα "Άκης Κλεάνθους"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κοσμίδης Σαμψών

Κριτές

Σημειωτής: Δρυμιώτης Κωνσταντίνος

Χρονομέτρης: Κκέλη Μαρία

Χειριστής 24': Κελογρηγόρης Μιχάλης


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Ε' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Ε' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Πολυπροπονητήριο "Ευάγγελος Φλωράκης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Λελλούδας Δημήτρης

Κριτές

Σημειωτής: Σαββίδης Ζήνωνας

Χρονομέτρης: Φιλίππου Χάρης

Χειριστής 24': Πραξιτέλους Πραξιτέλης


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Κίτιον Αθλητικό Κέντρο

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Νικολιάς Κωνσταντίνος

Κριτές

Σημειωτής: Νταβητιάν Ντέηβιτ

Χρονομέτρης: Τουμάζη Βάνια

Χειριστής 24': Μουχτάρης Μάριος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Νίκος Σολομωνίδης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Αθανασίου Αντρέας

Κριτές

Σημειωτής: Κουρουγιάννη Μάρθα

Χρονομέτρης: Σχίζα Νίκη

Χειριστής 24': Κεφάλα Κατρίνα


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Γυμνάσιο Πετράκη Κυπριανού

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Μπομπότης Στέφανος

Κριτές

Σημειωτής: Καββαδιάς Χρήστος Ανδρέας

Χρονομέτρης: Προκοπίου Δήμητρα

Χειριστής 24': Παναγιώτου Κώστας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 7η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: Λύκειο Αποστόλου Μάρκου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κυπριανού Κωνσταντίνος

Κριτές

Σημειωτής: Γεωργίου Αντώνης

Χρονομέτρης: Κοφίνη Δήμητρα

Χειριστής 24': Πέτρου Νικόλας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: Λύκειο Κύκκου Πάφου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κοσμίδης Σαμψών

Κριτές

Σημειωτής: Κκέλη Μαρία

Χρονομέτρης: Κελογρηγόρης Μιχάλης

Χειριστής 24': Δρυμιώτης Κωνσταντίνος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: Λύκειο Αγίας Φύλας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ελισσαίου Μιχάλης

Κριτές

Σημειωτής: Παλάλα Σοφία

Χρονομέτρης: Γαβριήλ Διάνα

Χειριστής 24': Σταυρινίδης Πάμπος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Α' ΦΑΣΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/11/2019

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Νίκος Σολομωνίδης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Λιότσιος Άγγελος

Κριτές

Σημειωτής: Κουρουγιάννη Μάρθα

Χρονομέτρης: Κεφάλα Κατρίνα

Χειριστής 24': Σχίζα Νίκη


ΟΠΑΠ Basket League

aek
ael
apoel
apollon
apop
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia

ΟΠΑΠ Γυναικών Α' Κατηγορίας

ael
anagennisi-germasogias
anorthosi
etha
enad
keravnos
phoenix
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Απόλλων 6 5 1 11
2 Κεραυνός 5 5 0 10
3 Πετρολίνα ΑΕΚ 5 4 1 9
4 Ε.Ν. Παραλιμνίου 5 4 1 9
5 ΑΠΟΕΛ 6 3 3 9
6 ΑΠΟΠ Πάφου 6 1 5 7
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 6 1 5 7
8 ΕΘΑ 6 1 5 7
9 Ομόνοια 5 1 4 6

7η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 ΕΚΑ ΑΕΛ VS Απόλλων TV 71 - 83
2 ΕΘΑ VS Ομόνοια 23/11/2019 16:00
3 Κεραυνός VS ΑΠΟΕΛ LS 24/11/2019 15:00
4 Πετρολίνα ΑΕΚ VS Ε.Ν. Παραλιμνίου 24/11/2019 18:00

Instagram