ΚΛΗΣΗ ΠΡΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Κ16

24/06/2019

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Κ16

H Επιτροπή Εθνικών Ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, ανακοινώνει την κλήση της προ-εθνικής Ανδρών Κ16 για την έναρξη της προετοιμασίας ενόψει των επίσημων υποχρεώσεων που ακολουθούν μέσα στο καλοκαίρι. 

H πρώτη προπόνηση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 3 Ιουλίου στις 16:00 στην CBF Arena στον Άγιο Δομέτιο.

Ονομαστική κατάσταση:

1

ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                               

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2

ΒΑΤΥΛΙΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

3

ΕΥΜΟΛΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                    

YOUTH STARS

4

ΛΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΑΣ                                                

YOUTH STARS

5

ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ

6

ΟΡΦΑΝΟΣ  ΦΑΙΔΩΝΑΣ                                     

ΕΘΑ ΕΓΚΩΜΗΣ

7

ΜΑΞΙΜ ΜΕΛΕΤΙΟΥ                                             

ΑΠΟΕΛ

8

ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                  

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

9

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΣΤΕΛΙΟΣ                                      

ΑΠΟΠ

10

ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ                                            

ΑΠΟΠ

11

ΘΕΩΔΟΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ                                          

ΑΤΛΑΝΤΑΣ

12

ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                                        

ΑΤΛΑΝΤΑΣ

13

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ                                       

ΖΗΝΩΝΑΣ

14

ΜΑΛΑΘΟΥΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΖΗΝΩΝΑΣ

15

ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ                                              

HOOP           

16

ΤΣΕΛΕΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                    

HOOP               

17

ΜΟΥΣΑ ΖΕΙΤ                                                          

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ                                    

ΧΑΝΘ                  

19

ΑΓΓΕΛΗ ΣΩΛΟΝΑΣ                                                     

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

20

ΤΖΙΩΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ                                                     

ΠΡΩΤΕΑΣ  ΒΟΥΛΑΣ

21

ΤΖΙΩΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΣ                                                       

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

Μεταφορικά:

  1. ΛΑΡΝΑΚΑ: Χώρος στάθμευσης ΓΣΖ στις 14:30
  2. ΠΑΦΟΣ: Χώρος στάθμευσης ΠΑΦΕΙΑΚΟ στις 13:30
  3. ΛΕΜΕΣΟΣ: Χώρος στάθμευσης JUMBO (Πρώην Ορφανίδης) στις 14:15

 

Σημείωση:  Όλοι οι αθλητές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο 30’ πριν την έναρξη της προπόνησης.

 

ΟΠΑΠ Basket League

aek
ael
apoel
apollon
apop
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia

ΟΠΑΠ Γυναικών Α' Κατηγορίας

ael
anagennisi-germasogias
anorthosi
etha
enad
keravnos
phoenix
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Πετρολίνα ΑΕΚ 1 1 0 2
2 Ε.Ν. Παραλιμνίου 1 1 0 2
3 Κεραυνός 1 1 0 2
4 ΑΠΟΠ Πάφου 1 1 0 2
5 ΕΚΑ ΑΕΛ 1 0 1 1
6 Ομόνοια 1 0 1 1
7 ΑΠΟΕΛ 1 0 1 1
8 ΕΘΑ 1 0 1 1
9 Απόλλων 0 0 0 0

2η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 ΑΠΟΕΛ VS Ομόνοια 18/10/2019 19:00
2 Απόλλων VS Ε.Ν. Παραλιμνίου 19/10/2019 16:00
3 Κεραυνός VS ΑΠΟΠ Πάφου 19/10/2019 19:00
4 ΕΚΑ ΑΕΛ VS ΕΘΑ 20/10/2019 18:00

Instagram