ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ16 ΑΝΔΡΩΝ

25/04/2019

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Κ16

H Επιτροπή Εθνικών Ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, ανακοινώνει κλήση της προ-εθνικής Ανδρών Κ16 για την έναρξη της προετοιμασίας ενόψει των επίσημων υποχρεώσεων που ακολουθούν μέσα στο καλοκαίρι.

Θα πραγματοποιηθεί 1 προπόνηση την Τρίτη 30 Απριλίου, στο Πολυπροπονητήριο «Ευάγγελος Φλωράκης», από τις 11:00 μέχρι τις 13:00.

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ

2

ΒΑΤΥΛΙΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ

3

ΣΑΒΒΑ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ

4

ΕΥΜΟΛΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

YOUTH STAR

5

ΛΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΑΣ

YOUTH STAR

6

ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

KΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ

7

ΓΟΝΑΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ

KΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ

8

ΓΙΑΞΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

KΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ

9

ΟΡΦΑΝΟΣ  ΦΑΙΔΩΝΑΣ

ΕΘΑ ΕΓΚΩΜΗΣ

10

ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

11

ΜΑΞΙΜ ΜΕΛΕΤΙΟΥ

ΑΠΟΕΛ

12

ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

13

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΑΠΟΠ

14

ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΑΠΟΠ

15

ΘΕΩΔΟΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΤΛΑΝΤΑΣ

16

ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΤΛΑΝΤΑΣ

17

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΖΗΝΩΝΑΣ

18

ΧΑΤΖΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΖΗΝΩΝΑΣ

19

ΜΑΛΑΘΟΥΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΖΗΝΩΝΑΣ

20

ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ

HOOP

21

ΤΣΕΛΕΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

HOOP

22

ΜΟΥΣΑ ΖΕΙΤ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

23

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΧΑΝΘ

24

ΑΓΓΕΛΗ ΣΩΛΟΝΑΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

Μεταφορικά:


Από Πάφο: Παφειακό στις 08:45

Από Λάρνακα: χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ 09:45

Από Λεμεσό: Χώρος Στάθμευσης JUMBO (πρώην Ορφανίδης) 09:30

Σημειώσεις:

  1. Οι αθλητές οι οποίοι αγωνίζονται στο εξωτερικό και συγκεκριμένες ημερομηνίες δεν βρίσκονται στην Κύπρο δεν είναι υποχρεωμένοι να παρουσιαστούν στην προπόνηση.                                                                                                                         
  2. Όλοι οι αθλητές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο 30’ πριν την έναρξη της προπόνησης.

 

 

ΟΠΑΠ Basket League

aek
ael
apoel
apollon
apop
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia

ΟΠΑΠ Γυναικών Α' Κατηγορίας

ael
anagennisi-germasogias
anorthosi
etha
enad
keravnos
phoenix
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 18 16 2 34
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 18 16 2 34
3 Απόλλων 19 13 6 32
4 Ε.Ν. Παραλιμνίου 19 9 10 28
5 ΑΠΟΕΛ 19 9 10 28
6 Ομόνοια 19 7 12 26
7 ΕΘΑ 18 7 11 25
8 ΕΚΑ ΑΕΛ 19 5 14 24
9 ΑΠΟΠ Πάφου 19 2 17 21

22η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 ΑΠΟΠ Πάφου VS ΑΠΟΕΛ 28/2/2020 19:00
2 ΕΚΑ ΑΕΛ VS ΕΘΑ 28/2/2020 19:00
3 Πετρολίνα ΑΕΚ VS Απόλλων 29/2/2020 16:00
4 Κεραυνός VS Ε.Ν. Παραλιμνίου 29/2/2020 16:00

Instagram